Gyártásfejlesztő mérnök -GYAKORNOK

Hirdetés feladója: Fürge Diák
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

idõbeosztás:

minimum heti 3 nap (napi 8 óra)

Gyakorlat idõtartama: minimum 4 hónap

Leendõ feladataid:

- Gyártási folyamatok elemzése, veszteségek feltárása
- Fejlesztési javaslatok kidolgozása, azok megvalósítása
- 5S és Kaizen auditokon való részvétel
Kaizen oktatások szervezése, felügyelete
- „Kreatív mûhely” támogatása
Kaizen akciókban való részvétel
- Dolgozói ötletrendszer támogatása, fejlesztése

ELVÁRÁSAINK:

- folyatass mérnöki szakirányú tanulmányokat (MSC-sek és BSC-sek jelentkezését is várjuk),
- tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
- beszélj német vagy angol nyelven minimum társalgási szinten,
- rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel (MS Office)

Amit kínálunk:
- ösztöndíj,
- stabil, hosszú távú gyakorlati hely,
- diplomamunka elkészítésének lehetõsége,
- diploma megszerzése után állásajánlati lehetõség,
- szállás.

helyszín:

Békés megye

életkori kötöttség:

+18
A munka betöltéséhez önéletrajz szükséges!

Fodor Georgina
70/380-3535
fodor.georgina@furgediak.hu

Elvárások a jelölttel szemben

  • folyatass mérnöki szakirányú tanulmányokat (MSC-sek és BSC-sek jelentkezését is várjuk),

Feladatok

  • Gyártási folyamatok elemzése, veszteségek feltárása

70/380-3535