Számlázó

Hirdetés feladója: Budafer Zrt.
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Magyarország élvonalába tartozó acélnagykereskedõ cég, a Budafer Zrt. Békéscsabán lévõ telephelyére számlázó-árukönyvelõ munkatársat keres.

Elvárások:

-         2 év gyakorlat adminisztratív területen

-         Excel program felhasználói szintû aktív ismerete.

Számlakezelési – számlaügyintézési, árukönyvelési ismeret elõnyt jelent.

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen. A levél tárgyába a betölteni kívánt pozíciót és a telep nevét kérjük beleírni.

E-mail cím:  allas@budafer.hu

Elvárások a jelölttel szemben

  • 2 év gyakorlat adminisztratív területen

Feladatok

  • számlázó-árukönyvelõ