Felszolgáló

Hirdetés feladója: Human Centrum Kft
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlõdését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különbözõ iparágakban mûködõ hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Felszolgáló

étterem nyitás elõtti teendõk elõkészítése;

a munkaterület, a vendégtér nyitásra elõkészítése;

vendég fogadása, leültetése a protokoll-elõírások szerint;

rendelés felvétele;

a felszolgálandó étel és ital minõségének figyelemmel kísérése;

zárás után a vendégek távozásának ellenõrizése, elszámolás elkészítése.

Elvárások a pályázótól

18 életévet betöltött életkor

felszolgálásban szerzett tapasztalat

aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

min heti 3 nap vállalása

Egyéb információk a munkáról

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

A munka kezdete:

amilyen gyorsan lehetséges

Munka típusa:

részmunkaidõ, gyakorlat

A hirdetés lejárta:

2013. jún. 10.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, ráérés megjelöléssel, a bekescsaba@minddiak.hu email címre elküldve.

Elvárások a jelölttel szemben

  • aktív hallgatói jogviszon

Feladatok

  • felszolgáló