Szoftverfejlesztő

Hirdetés feladója: ContiTech Rubber Industrial Kft.
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Are you auto-motivated? Welcome! Ön is

Elvárások a jelölttel szemben

  • Nemzetközi szoftverfejlesztési projektben részvétel, ami a külföldre történõ utazásokat is magában foglalja
  • Magas szintû, tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban
  • OOAD / Agile, .net 2.0, VB, C++, T-SQL
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság
  • Kreativitás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • SAP /R3 felhasználói, programozói és adminisztrátori tapasztalatok
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszerelemzõi, folyamatmérnöki tapasztalatok

Feladatok

Az önéletrajzát küldeje az alábbi elérhetõségre: ContiTech Rubber Industrial Kft. Humánerõforrás fõosztály 6728 Szeged, Budapesti út. 10. E-mail: human@cbg.contitech.hu