Tesztvásárló

Hirdetés feladója: Multisearch AG/International Service Check
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Fizetünk Önnek, hogy vásároljon, majd kikérjük a véleményét. Nemzetközi, minõséget és szolgáltatást vizsgáló cég megbízható személyeket keres minden korosztályból, magyarországi lakhellyel, akik értékelnék különbözõ kereskedelmi egységek szolgáltatásait. Érdekes idõszakos munka! (Nem állandó foglalkoztatás.)

Önéletrajz emailen

Cég neve:

Multisearch AG/International Service Check

E-mail cím:

Coordination-HG@internationalservicecheck.com

Bõvebb információ:

Elvárások a jelölttel szemben

  • munkatapasztalat nem szükséges

Feladatok

  • tesztvásárlás