Vezérigazgató asszisztens

Hirdetés feladója: Human Centrum Kft
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy mûködése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlõdési lehetõséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedõen fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Békéscsabai partnercégünk számára keresünk Vezérigazgató asszisztens jelölteket.

Feladatok

  • levelezéssel kapcsolatos teendõk ellátása(elektronikus iktatés, email, fax.. stb.)
  • hivatali látogatók fogadása
  • bejövõ és kimenõ telefonhívások lebonyolítása
  • irodaszerek, nyomtatványok kezelése
  • jegyzõkönyvek készítése
  • határidõk nyilvántartása

Elvárások

  • profi szintû gyors- és gépírás
  • Excel, Word, Power Point, internet magabiztos használata
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtõ képesség
  • legalább középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvhasználat szóban és írásban

Elõnyök

  • hasonló területen szerzett, minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • az elvárásnál magasabb végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, versenyképes juttatások
  • szakmai fejlõdési lehetõség
  • több munkáltató által létesített munkaviszonyban történõ foglalkoztatás

Kizárólag a http://www.humancentrum.hu/regisztracio oldalon történõ regisztráció útján, fényképes önéletrajz feltöltésével lehetséges.

Elvárások a jelölttel szemben

Feladatok

  • asszisztensi feladatok