Ingatlan tanácsadói munka

Hirdetés feladója: Gyuricza Katalin
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Országos területen ingatlan-adatbázis bõvítéshez novemberi munkakezdéssel keresünk munkatársakat fõ vagy mellékállásban. Az elsõ munkanaptól teljesítményfüggõ jövedelem realizálható.

Amit elvárunk:
Minimum heti 12-15 óra aktív munkavégzés vállalása.
Érezze magát alkalmasnak a kihívást jelentõ feladatok ellátására, önálló munkára. A precíz, pontos munkavégzés elengedhetetlen feltétele a hosszútávú együttmûködésnek.

Szükséges: Felhasználó szintû Office ismeret, internet elérhetõség.

Kizárólag fényképes szakmai önéletrajzokkal történõ jelentkezésekre válaszolunk.
Jelentkezési határidõ: 2013. november 10.
hr@rulinkft.com

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum heti 12-15 óra aktív munkavégzés vállalása.

Feladatok

  • ingatlan tanácsadó

banner_mi_allo