Leltározás ruházati üzletben

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet késõbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetõséggel!

Nemzetközi ruházati üzletbe keresünk 1 napos leltározásra diákokat.

Feladatok

  • Leltározásban való segédkezés
  • Hajtogatás
  • Vállfázás
  • Esetlegesen felmerülõ adminisztratív teendõk ellátása

Munkaidõ:  október 31. (csütörtök) 8.00 - 12.00

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a minddiak.hu honlapon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyûjts össze minél több szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja.

Szállj harcba a 100 000 Ft értékû Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következõ linkre: http://www.minddiak.hu/diakoknak/jatek/szuperorak

Részletek

Tervezett kezdés dátuma 2013. október 31.

Elvárások a jelölttel szemben

  • nappali tagozatos jogviszony

Feladatok

  • leltározás ruházati üzletben