Kisegítő eladó/árufeltöltő

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet késõbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetõséggel!

Feladatok

  • Árufeltöltés - termékek állandó feltöltöttségének biztosítása
  • Vevõk kiszolgálása

Elvárások

  • Árufeltöltésben szerzett tapasztalat
  • 18. életév
  • Minimum heti 3 nap vállalása kötelezõ

Munkaidõ: 14:00-18:00 (Hétfõ - Péntek)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 564 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz feltöltésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Részletek

Szakterület Diákmunka/Szakmai gyakorlat
Tervezett kezdés dátuma 2013. december 9.

Elvárások a jelölttel szemben

Feladatok

  • Kisegítõ eladó/árufeltöltõ

banner_mi_allo