SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETÕ

Hirdetés feladója: DoclerHolding Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
A jelenleg több mint 400 fõt foglalkoztató Docler Cégcsoport fõ tevékenysége weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Számviteli csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETÕ

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelõi képesítés
  • Teljes körû fõkönyvi és analitikus könyvelésben szerzett 3-4 év tapasztalat
  • Hatékony, gyors, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alkalmazkodóképesség, rugalmasság, elhivatottság, lojalitás, csapatmunka

Előnyt jelent

  • Nemzetközi számviteli, adózási ismeretek
  • Számviteli területen szerzett vezetõi tapasztalat
  • Adótanácsadói képesítés
  • Multinacionális cégnél vagy a

Feladatok

  • A könyvelési osztály munkájában való aktív részvétel és a feladatok koordinálása
  • Teljes körû fõkönyvi és analitikus könyvelés
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának felügyelete
  • Fõkönyvi kivonatok összeállítása, elemzése, számviteli és gazdasági kimutatások készítése a vezetõség részére
  • Adóbevallások, KSH kimutatások és egyéb adatközlések elkészítése, elkészítésének koordinálása
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Mérleg- és eredmény kimutatások elkészítése
  • Szabályzatok, dokumentációk elkészítése
  • Könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás, együttmûködés
  • A cégcsoport külföldi partnereinek könyvelõivel, gazdasági szakembereivel kapcsolattartás, együttmûködés
  • Adóhatósági ellenõrzéseken való részvétel, képviselet
  • SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETÕ

Fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével - hr@doclerholding.com címre várjuk. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció megnevezését.