ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hirdetés feladója: DoclerHolding Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Cégcsoportunk, a közel 400 fõt foglalkoztató Docler Holding meghatározó szereplõje a hazai és nemzetközi IT szférának; fõ tevékenységünk elsõsorban weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Dinamikus bõvülésünknek köszönhetõen nemzetközi weboldalakhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátására keresünk angolul felsõfokon beszélõ munkatársakat az alábbi pozícióra: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Elvárások a jelölttel szemben

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Kezdeményezõkészség
  • Alapvetõ informatikai ismeretek
  • Alkalmazkodás a folyamatos munkarendhez

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol

Előnyt jelent

  • Francia, spanyol vagy német nyelv professzionális ismerete
  • Pénzügyekkel kapcsolatos tanulmányok vagy szakmai tapasztalat
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Feladatok

  • Webes szolgáltatásainkhoz kapcsolódó információ- és segítségnyújtás 3 mûszakos munkarendben
  • Ügyfeleink által feltett kérdések megválaszolása idegen nyelven telefonon, e-mailben és chaten keresztül
  • Magas színvonalú kommunikációs és ügyfélkezelési technikák alkalmazásával meglévõ ügyfeleink elégedettségének növelése

Angol és magyar nyelvû szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével - a hr@doclerholding.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció megnevezését.