WEBDESIGNER

Hirdetés feladója: DoclerHolding Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Elvárások a jelölttel szemben

  • Több éves szakmai tapasztalat webdesign layoutok tervezésben
  • Adobe Photoshop magas szintû ismerete (Adobe termékek alapszintû ismerete
  • Önállóság
  • Kreativitás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatban való gördülékeny munkavégzés

Előnyt jelent

  • Nyomdai ismeretek
  • Adobe Fireworks, Adobe Illustrator, Adobe Flash középfokú ismerete
  • HTML-, XHTML-, CSS Szabványok és Ajánlások alapfokú ismerete
  • Szabadkézi rajzolás

Feladatok

  • Online arculatok, webdesign layoutok tervezése
  • Bannerek készítése
  • Reklámspotok vágása
  • Animációk tervezése

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar nyelven, a fizetési igény és referencia munkák megjelölésével a hr@doclerholding.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció megnevezését.