Fejlesztőmérnök / konstruktőr

Hirdetés feladója: Knorr-Bremse Vasúti Jármû Rendszerek Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
A budapesti vállalat alapítására 1995 decemberében került sor, a gyártás pedig a következõ év júniusában kezdõdött el; forgalma meghaladja az évi 100 millió eurót. A vállalatnál jelenleg több mint 700 munkatárs dolgozik, a teljes létszám egynegyede diplomás mérnök, vagy fõiskolai képesítéssel rendelkezõ szakember. A vállalat megalapítása óta nagy hangsúlyt fektet a kutatásra és a fejlesztésre, amit a fékvezérlés és fékmechanika tervezési osztályok végeznek

Elvárások a jelölttel szemben

  • Okleveles gépészmérnöki végzettség
  • Pro/Engineer és Pro/Mechanica ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

  • Géptervezésben, szerkezeti számításokban szerzett tapasztalat
  • Jártasság vasúti, közúti vagy pneumatikus szakterületen
  • Német, illetve harmadik nyelv ismerete elõny

Feladatok

  • Vasúti fékmechanikai berendezések és komponenseinek fejlesztése, méretezése
  • Mûszaki rajzok, termékleírások, ellenõrzési és karbantartási utasítások készítése
  • Sorozatgyártás támogatása.

Knorr-Bremse Vasúti Jármû Rendszerek Hungária Kft. 1201 Budapest, Helsinki út 86. Tel: (+36-1) 421-1105 (+36-1) 421-1105 Fax: (+36-1) 421-1107 barnabas.belso@knorr-bremse.com andrea.saros@knorr-bremse.com