Tesztmérnök

Hirdetés feladója: Knorr-Bremse Vasúti Jármû Rendszerek Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépész- vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • DOE tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikus, valamint elektronikus vezérlõrendszerek ismerete
  • Méréstechnikai és statisztikai ismeretek,
  • Nyomtatott áramkör tervezési ismeretek (pl. EAGLE),

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • ProE, AutoCad, LabView ismeret
  • 3 éves labor-tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete,
  • Öntvények gyártásában, beszerzésében szerzett tapasztalat.

Feladatok

  • Vasúti fékvezérlõ rendszer elemek vizsgálata
  • Kísérlettervezés,
  • Mérések végzése, eredmények kiértékelése,
  • Szériaengedélyezések,
  • Vevõi auditok lebonyolítása.

Knorr-Bremse Vasúti Jármû Rendszerek Hungária Kft. 1201 Budapest, Helsinki út 86. Tel: (+36-1) 421-1105 (+36-1) 421-1105 Fax: (+36-1) 421-1107 barnabas.belso@knorr-bremse.com andrea.saros@knorr-bremse.com