SENIOR PHP ALKALMAZÁS FEJLESZTÕ

Hirdetés feladója: DoclerHolding Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
jelenleg több mint 400 fõt foglalkoztató Docler Cégcsoport fõ tevékenysége weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. A Webmester programot fejlesztõ csapatunk dinamikus fejlõdésének köszönhetõen keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR PHP ALKALMAZÁS FEJLESZTÕ

Elvárások a jelölttel szemben

  • Több éves PHP fejlesztõi tapasztalat
  • Erõs objektumorientált szemlélet, és legalább egy MVC alapú framework ismerete
  • Adatbázisok alapos ismerete, elsõdlegesen MySql
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Csapatmunkára való készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tervezési minták ismerete
  • Nagyteljesítményû, elosztott rendszerek fejlesztésében való tapasztalat
  • Zend framework ismeret

Feladatok

  • Új, nagy terheltségû rendszerek készítése
  • Portálmotor készítésében való részvétel
  • Többdimenziós statisztikai felület elkészítése OLAP támogatással

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar nyelven, a fizetési igény és referencia munkák megjelölésével a hr@doclerholding.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció megnevezését.