Minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés feladója: Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft.
Munkavégzés helye: Biatorbágy (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Vállalatunk, a japán ALPINE EURÓPAI ELEKTRONIKAI IPARI KFT. 11 éve építette fel üzemét Magyarországon a biatorbágyi ipari parkban, ahol az európai autóipar legnevesebb képviselõinek gyárt autohifi termékeket. (autórádiókat, CD-lejátszókat és

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeret
  • Középszintû angolnyelv-tudás
  • Min. 1 év SMT területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok

  • Vevõi reklamációk kezelése
  • Belsõ auditok megszervezése, lebonyolítása
  • Belsõ hibák, selejt csökkentése
  • Termelõsorok felügyelete, támogatása

Pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni magyar és angol nyelven fizetési igény megjelölésével: job@alpine.hu H-2051 Biatorbágy, Vendel park, Budai u. 1. Tel: (+36) 23 / 534-111 Fax: (+36) 23 / 534-112