MÉRLEGKÉPES KÖNYVELÕ

Hirdetés feladója: Timex Magyarország Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Nemzetközi óragyártó cég hazai leányvállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELÕ (Munkavégzés helye: Budapest III. kerület)

Elvárások a jelölttel szemben

  • Mérlegképes könyvelõi képesítés és regisztráció
  • Minimum 3 éves, teljeskörû könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintû angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, komplex gondolkodásmód
  • Dinamikus munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • nincs megadva

Feladatok

  • A cég teljeskörû könyvelési feladatainak ellátása
  • Mérleg, eredménykimutatás elkészítése
  • ÁFA, társasági adó bevallások elkészítése
  • Pénzügyi feladatok ellátása: számlázás, cash flow készítés, kintlevõségek nyomonkövetése
  • Könyvvizsgálóval történõ kapcsolattartás
  • Angol nyelvû riportok készítése az anyacég felé

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklõdését, szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: info@timexora.hu