GYÁRTÁSTÁMOGATÁSI

Hirdetés feladója: Viessmann Technika Dombóvár Kft.
Munkavégzés helye: Dombóvár (Tolna megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezetõ szerepet tölt be a fûtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársakat keres. A Viessmann Technika Dombóvár Kft. GYÁRTÁSTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS munkakörbe felvételt hirdet.

Elvárások a jelölttel szemben

  • felsõfokú mûszaki végzettség (fémipar, gépgyártás)
  • fémipari vállalatnál szerzett 2-5 év technológusi tapasztalat
  • NC / CNC ism
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP elõny)
  • Windows Office felhasználói szintû ismerete
  • önálló, proaktív személyiség

Előnyt jelent

  • német / angol nyelvtudás

Feladatok

  • gyártási folyamatok optimalizálása
  • új termék bevezetésével kapcsolatos gyártás elõkészítése, hatékonyság javítása
  • termelési hatékonyság javítását célzó javaslatok megfogalmazása, kivitelezése
  • folyamatos fejlesztési alternatívák kutatása
  • gyártás-idõgazdálkodás optimalizálása

Jelentkezését bérigény megjelölése mellett, önéletrajzzal és motivációs levéllel a következ