Mérnökség vezető

Hirdetés feladója: Epcos Elektronikai Alkatrész Kft.
Munkavégzés helye: Szombathely (Vas megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Szeretné képességeit úgy felhasználni, hogy annak eredménye sikerhez vezessen? Szeretne velünk együtt fejlõdni? Jöjjön az EPCOS-hoz, a világ egyik legnagyobb passzív elektronikai alkatrészeket gyártó vállalatához!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépészmérnöki végzettség (mechatronika szakirány)
  • Gyártásirányítás területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintû számítástechnikai ismeret
  • AutoCAD rajzprogram felhasználó szintû ismerete
  • Önálló munkavégzés, terhelhetõség
  • Rendszerszemléletû gondolkodás
  • Jó problémamegoldó kép
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • Autóiparban vagy alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • Termelési folyamat irányításában való részvétel

Feladatok

  • Folyamatok hatékonyságának, minõségének a növel
  • Meglévõ berendezések hatásfokának javítása
  • Új berendezések tervezésének, gyártásának, gyártatásának a megszervezése, irányítása az eredményesség növelése érdekében
  • Technológus, illetve folyamatmérnök kollégák munkájának szervezése, irányítása, ellenõrzése

Önéletrajzát az alábbi cím egyikére küldje el: Bertók Adrienn , Személyzeti osztály 9700 Szombathely, Szent László király u. 6. Telefon: 94/522-111 94/522-111 , e-mail: adrienn.bertok@epcos.com

banner_mi_allo