Minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés feladója: Epcos Elektronikai Alkatrész Kft.
Munkavégzés helye: Szombathely (Vas megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Szeretné képességeit úgy felhasználni, hogy annak eredménye sikerhez vezessen? Szeretne velünk együtt fejlõdni? Jöjjön az EPCOS-hoz, a világ egyik legnagyobb passzív elektronikai alkatrészeket gyártó vállalatához!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Villamosmérnök/Gépészmérnök végzettség
  • Tárgyaló képes angol nyelvismeret
  • Belsõ auditor végzettség
  • Six Sigma ismeret
  • Több éves autóipari beszállítói tapasztalat minõségbiztosítási területen

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • nincs megadva

Feladatok

  • Meghatározott termékcsoport gyártási minõségének nyomon követése
  • Helyesbítõ intézkedések bevezetése
  • Folyamat auditok végzése
  • Vevõi reklamációk megválaszolása
  • FMEA, CP készítése

A jelentkezésnél kérjük tüntesse fel: Minõségbiztosítási mérnök - alumínium elektrolit kondenzátor gyártás Bertók Adrienn, Személyzeti osztály 9700 Szombathely, Szent László király u. 6. Telefon: 94/522-111 94/522-111 , e-mail: adrienn.bertok@epcos.com