Fejlesztőmérnök-technológus

Hirdetés feladója: IMPC Personnel Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Oroszlány (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
IMPC PERSONNEL HUNGÁRIA KFT. Megbízónk egy mezõgazdasági terményeket feldolgozó vegyipari vállalat, számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba: FEJLESZTÕMÉRNÖK-TECHNOLÓGUS Munkavégzés helye: Közép-Dunántúl

Elvárások a jelölttel szemben

  • Vegyészmérnök vagy vegyipari gépész végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Több év technológusi, tervezõi, üzemeltetõi vagy fejlesztõmérnöki szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol

Előnyt jelent

  • Alapfokú ACAD ismeret (folyamatábra/PID rajzolás),
  • Jártasság vegyipari mûveleti számításokban: hõcsere, hidraulika, csövek és tartályok méretezése
  • Vegyipari folyamat modellezõ szoftver(ek) ismerete, (ChemCAD, HYSm, PRO-II),
  • PHD végzettség vagy PHD tevékenység.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok felügyelete, a technológia fejlesztése, optimalizálása
  • A gyártás hatékonyságának növelése, a fajlagos gyártási, költségek csökkentése a minõség javítása céljából
  • A gyártásban felmerülõ technológiai problémák elemzése, megoldása
  • A gyártási technológia dokumentálása, a dokumentáció, karbantartása.

Küldje el magyar és angol nyelvû önéletrajzát Word vagy pdf formátumban a cv@impc.hu e-mail címre. Kérem, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Fejlesztõmérnök-technológus, Közép-Dunántúl Elérhetõségi adatok IMPC Personnel Hungária Kft. Kapcsolattartó: Árpási Eszter E-mail: cv@impc.hu Mobil: +36-30-864-5000 Telefon: +36-22-500-240 ; +36-30-864-6000 Fax: +36-22-500-241 Web: www.impc.hu