Vezető fejlesztő

Hirdetés feladója: IND Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2010. April 20.
Várható kezdés: Nincs megadva
Az IND csoport az európai e-Finance piac egyik vezetõ tranzakciós és biztonsági megoldások szállítója. Cégünk MISKOLCI fejlesztõi központtal mûködik, ám ügyfeleink Európa számos országából származnak. A rendkívül dinamikus fejlõdésnek köszönhetõen miskolci irodánkon kívül a budapesti, bécsi és stuttgarti irodáinkból szolgáljuk ki hazai, és külföldi ügyfeleinket. Termékeink és szolgáltatásaink köre a megbízói igénytõl függõen a webes alkalmazásoktól a legnagyobb biztonságot igénylõ e-kereskedelmi és e-banki rendszerek kifejlesztéséig terjed, a legújabb alkalmazás-fejlesztési eszközök és technológiák segítségével

Elvárások a jelölttel szemben

  • informatikai feklsõfokú végzettség
  • kommunikációs szintû angol nyelvtudás
  • legalább 5 év szakirányú gyakorlat
  • vezetõ fejlesztõi tapasztalat
  • új technológiák és trendek ismerete
  • Java,
  • J2EE
  • Adatbáziskezelõ ismerete (Oracle, DB/2, MS SQL),
  • Alkalmazásszerverek ismerete (WebLogic, WebSphere, Sun ONE

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • nincs megadva

Feladatok

  • banki rendszerek tervezésének, fejlesztésének vezetése, és az ehhez kapcsolódó technikai feladatok ellátása a fejlesztés teljes életciklusán át
  • feladatok kiosztása
  • számonkérése
  • a fejlesztés felügyelete
  • ügyféllel való kapcsolattartás és egyeztetés
  • fejlesztési ütemterv, specifikációk készítése

Fényképes, magyar és angol nyelvû részletes szakmai önéletrajzát egy rövid kísérõ levéllel a következõ e-mail címre várjuk: jobs@indgroup.eu