TERMÉKFEJLESZTÕ MÉRNÖK

Hirdetés feladója: IMPC Personnel Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Székesfehérvár környéki Ipari Parkban levõ német tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: TERMÉKFEJLESZTÕ MÉRNÖK

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépészmérnök/Villamosmérnök végzettség,
  • Min. 2 év termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Catia V5 vagy ProEngineer vagy AutoCad programokban szerzett tervezõi gyakorlat,
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezõ készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Aktív részvétel a futó termékek fejlesztõi támogatásában
  • Új ötletek bevezetése a termelési tapasztalatok alapján, adott termék áttervezése
  • Költségcsökkentéssel járó termékváltoztatások, kifejlesztése és bevezetése
  • termékváltoztatások tesztelése
  • Tevékenységek összehangolása a központi fejlesztéstõl,
  • 3D ill. 2D-s alkatrész rajz, rész összeállítási rajzok készítése.

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvû, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Termékfejlesztõ mérnök, Székesfehérvár környéke Elérhetõségi adatok IMPC Personnel Hungária Kft. Kapcsolattartó: Pápay Miklós E-mail: cv@impc.hu Mobil: +36-30-277-0221 Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000 Fax: +36-22-500-241 Web: www.impc.hu