NC ESZTERGÁLYOS

Hirdetés feladója: IMPC Personnel Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi munkakörbe: NC ESZTERGÁLYOS

Elvárások a jelölttel szemben

  • Forgácsoló végzettség
  • NC esztergálás és programozás területén szerzett tapasztalat
  • 2 mûszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Gildemeister NC esztergagépen szerzett tapasztalat

Feladatok

  • NC esztergagépek üzemeltése és esetenként programozása
  • forgácsolási technológiák megvalósítása dokumentáció alapján.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Várjuk fényképes MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NC esztergályos, Fejér megye Elérhetõségi adatok IMPC Personnel Hungária Kft. Kapcsolattartó: Pápay Miklós E-mail: cv@impc.hu Mobil: +36-30-277-0221 Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000 Fax: +36-22-500-241 Web: www.impc.hu

banner_mi_allo