Ipari mérnök

Hirdetés feladója: Jabil Circuit Magyarország Kft.,
Munkavégzés helye: Tiszaújváros (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2010. május 03.
Várható kezdés: Nincs megadva
A Jabil Circuit (www.jabil.com) vezetõ szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörû részegységek gyártása területén. Tiszaújvárosi gyárunkba a következõ munkakörbe keresünk új munkatársat: Ipari mérnök

Elvárások a jelölttel szemben

  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség
  • elektronikai gyártásban (SMT) szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintû PC ismeret
  • társalgási szintû angolnyelv-tudás

Előnyt jelent

  • SPC ismeretek
  • MTM vagy más mozdulatelemezési eljárás ismerete
  • CAD ismeret

Feladatok

  • Gyártósorok és a hozzájuk szükséges segédeszközök tervezése
  • szerelési rendszerek kialakításának mérnöki támogatása
  • a termelési folyamat kivitelezésének irányítása
  • a termelési információk elemzése, költségek becslése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklõdését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a következõ címre: Jabil Circuit Magyarország Kft., Humán Erõforrás Osztály 3580 Tiszaújváros, Huszár Andor út 1. katalin_szekely@jabil.com Tel.: (49) 548-542 Fax: (49) 548-546