Termékfejlesztő (tesztelési terület)

Hirdetés feladója: Epcos Elektronikai Alkatrész Kft.
Munkavégzés helye: Szombathely (Vas megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
A passzív elektronikai alkatrészek piacán hosszú évek óta jelen lévõ szombathelyi EPCOS Kft. 2010-tõl a TDK elektronikai alkatrész üzletága és az EPCOS egyesülését követõen létrejövõ TDK-EPC csoport tagjaként mûködik tovább. Piaci pozíciónk megerõsítése és a vevõi igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében cégünk a következõ munkakörbe várja új kollégák jelentkezését: Termékfejlesztõ (tesztelési terület)

Elvárások a jelölttel szemben

  • Villamosmérnök végzettség
  • Angol munkanyelv szintû ismerete
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • Méréstechnikai, megbízhatóság-elméleti ismeretek
  • Termékvizsgálati szabványismeret pl. AEC-Q200

Feladatok

  • Fejlesztõlabor munkájának szakmai irányítása
  • Termékvizsgálatok megtervezése, végrehajtásának felügyelete, eredményeinek statisztikai kiértékelése

A jelentkezésnél kérjük tüntesse fel: Termékfejlesztõ (tesztelési terület) - SMT alkatrész gyártás Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklõdését, úgy kérjük, hogy pályázati anyagát kérjük, hogy az alábbi címre juttassa el: EPCOS Kft., Személyzeti osztály, Bertók Adrienn, 9700 Szombathely, Szent László király u.6., Telefon: 94/522-111, e-mail: adrienn.bertok@epcos.com

banner_mi_allo