Ayurveda Technikus

Hirdetés feladója: Maharishi Ayurveda Privatklinik Bad Ems
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 20.
Várható kezdés: 2020. december 31.

Németországi Maharishi Ayurveda klinikán, ami 25 éves múltra tekint vissza Ayurvedikus technikus pozicíóra egészszégügyi jártasságal munkatársakat keresünk. Az Ayurveda technikus képzésre jelentkezőknek van részletfizetési lehetőség, ami a későbbi fizetésükből havonta törleszthető. A tanfolyam elvégzése után azonnali munkalehetőséget kínálunk, teljes munkaidőban akár 8 órában. Családbarát környezet; professzionális munkakürölmények; egészségközpontú, emberközeli, humánus környezetben történő munkavégzés.

Amit kínál:

-          Korrekt fix jövedelem

-          Legmagasabb szintű ayurvedikus képzés és biztos munkavégzés

-          Ayurveda ősi tanításainak esajátítása

-          Megismerkedhet az ayurvedikus konyha és az egészséges életmód képviseletében a yogával is.

-          Hetente többször is elérhető az ayurvédikus orvosok és szakemberek előadásai.

-          Bővebb betekintés nyerhet az ayurvedikus életszemlélet elsajátításába.

Elvárások a jelölttel szemben

-          a tanfolyam megkezdése előtt a Transzcendentális Meditáció gyakorlása ajánlott

-          egészszégügyi végzettség

-          angol vagy német alapfok

-          pontos, megbízható munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - alapfok
  • Angol - alapfok

Feladatok

Ayurveda feladatkörök ellátása:

- Abhyanga masszázs

- Udvartana

- Shirodara

- Vishesh, stb.