Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.

Magyarország piacvezető saját raktára a Self Store Budapest folyamatos bővülés miatt hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába.

Elvárások a jelölttel szemben

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
  • rugalmasság és dinamizmus
  • csapatjátékosság
  • türelmesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás

Feladatok

  • bérlőkkel való kapcsolattartás és teljes körű kiszolgálásuk
  • bérlői panaszok kezelése
  • szerződéskötések és szerződések nyomon követése
  • házi pénztár kezelése
  • számlák kiállítása
  • banki utalások figyelemmel kísérése
  • szerződésekhez és számlákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • kintlévőségek kezelése
  • raktárépület zavartalan működésének biztosítása
  • raktárépület állapotának felügyelete

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest (A betanulás - minimum 3 hónap - a XIV. kerületi raktárépületünkben történik.)

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@selfstore.hu