Személyi Asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.

Tudtad, hogy a legtöbb alkalmazott pont annyit dolgozik ami épp elég ahhoz, hogy ne rúgják ki? Ha te a ritka kivételek egyike vagy, szereted a kihívásokat és fejlődni szeretnél egy olyan komplex munkakörben, ahol csak a legjobbak állják meg a helyüket, akkor lehet, hogy pont téged keresünk személyi asszisztensnek magyarországi project managerünk mellé a Váci utcai irodánkba.

Elvárások a jelölttel szemben

  • kommunikációs (tárgyaló) szintű angol nyelvtudás. Ez nagyon fontos, mert az anyacégünk Londoni székhelyű.
  • jó számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet)
  • személyi asszisztensi vagy adminisztrátori tapasztalat előny, de nem feltétel. Nyitottak vagyunk frissen végzett munkaerőt is alkalmazni.
  • rugalmasság és jó alkalmazkodóképesség
  •  precizitás és pontosság
  • önállóság, önálló döntéshozatali képesség
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

  • A manager munkájának támogatása
  • Irodával kapcsolatos ügyintézés
  • Optimális munkafolyamat és time-management kialakítása
  • Átlátható online rendszer vezetése (Monday.com)
  • Természetesen ezen rendszerekkel kapcsolatos oktatást megtartjuk.
  • Emlékeztetők beállítása és követése
  • Értékesítési folyamatok előkészítése
  • Piackutatás
  • Határidők rendszerezése alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérjük küldjön fizetési igény megjelölésével Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzot, illetve motivációs levelet az alábbi e-mail címre: info@wolfandyoung.co.uk