Ingatlan referens-üzlettárs Kisoroszin és környékén

Hirdetés feladója: Körültekintő Ingatlan
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2021. December 31.
Várható kezdés: 2021. January 29.

Ingatlan irodánk referens-üzlettársat keres Kisoroszin és környékén, elsősorban helyi lakos személyében.

Tapasztalat nem szükséges, a betanítást vállaljuk.

Nálunk:

- nincs irodai ügyelet, tényleg saját beosztásod szerint dolgozhatsz

- nincs heti meeting folyamatos statisztikával, elvárásokkal és számonkérésekkel

- nincs hirdetési költség és dolgod a hirdetésekkel, ezt mi intézzük

- nincs asztalpénz, vagy bármilyen címen beszedett havi költség

- nem baj, ha nincs tapasztalatod: ingyen megtanítunk és segítünk a kezdeteknél és a későbbiekben is

- nem baj, ha nem vagy vállalkozó: számtalan formája lehetséges az együttműködésnek

- kifejezetten baráti. családi a hangulat

Számunkra a hosszú távú, jövedelmező együttműködés fontosabb, mint a heti statisztika!

A tevékenység végzéséhez jogosítvány és saját gépkocsi nélkülözhetetlen.

Bővebb felvilágosítás kizárólag telefonon és személyesen:

Tóth Péter

+36302916550

Elvárások a jelölttel szemben

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Szemlélet, amely elfogadja, hogy sokat keresni csak sok munkával lehet.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Kitartás, szorgalom, még egy kis kitartás, és még nagyon sok szorgalom.

Ez nem állás, ez munka, amivel ha valaki csinálja, jól lehet keresni. Képesnek kell lenni a MUNKÁRA!

Feladatok

  • Saját portfolió felépítése (új megbízások szerzése)
  • Ingatlanok bemutatása
  • Érdeklődőkkel és megbízókkal való kapcsolattartás

További információ kizárólag telefonon: Tóth Péter +36302916550