Tanítók, tanárok, gyógypedagógus

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Munkavégzés helye: Tiszabő (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezési határidő: 2021. March 17.
Várható kezdés: 2021. February 17.

Az MMSZ Tiszabői Általános Iskola várja az általános iskola alsó illetve felső tagozatára a jelentkezéseket az alábbi betöltetlen pozíciókra:

- Tanító

- Gyógypedagógus

- Testnevelés

- Matematika

- Vizuális kultúra (rajz)

- Biológia

- Földrajz

- Történelem

- Kémia

- Életvitel és gyakorlat (technika)

- Ének

- Informatika, digitális kultúra

- Angol

Elvárások a jelölttel szemben

Készségek és személyes tulajdonságok

- meghirdetett munkakör betöltésére megfelelő végzettség és szakképzettség,
- esetleg a meghirdetett munkakör betöltéséhez szükséges szakképzettséget biztosító megkezdett felsőfokú tanulmányok folytatása esti/levelező képzés keretében,
- pedagógus hivatástudat, motiváltság,
- a Magyar Máltai Szeretetszolgálat hitvallásának, szellemiségének elfogadása, gyakorlati megvalósítása.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Alsós vagy felsős tárgyak megtartása, részvétel az iskola és a tantestület munkájában a Pedagógiai Program és az éves munkaterv alapján.

Jelentkezni az önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehet: leveli.aliz@maltai.hu

banner_mi_allo