Óvodapedagógus

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Munkavégzés helye: Tarnabod (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2021. July 31.
Várható kezdés: 2021. August 01.

Az MMSZ Tarnabodi Óvoda várja óvodapedagógus jelentkezését.

Teljes munkaidő, kezdés: augusztus 1.

Elvárások a jelölttel szemben

Készségek és személyes tulajdonságok

- meghirdetett munkakör betöltésére megfelelő végzettség és szakképzettség,
- esetleg a meghirdetett munkakör betöltéséhez szükséges szakképzettséget biztosító megkezdett felsőfokú tanulmányok folytatása esti/levelező képzés keretében,
- pedagógus hivatástudat, motiváltság,
- a Magyar Máltai Szeretetszolgálat hitvallásának, szellemiségének elfogadása, gyakorlati megvalósítása.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Játékos csoportfoglalkozások tartása, részvétel az óvoda és a kollégák közös munkájában a Pedagógiai Program és az éves munkaterv alapján.

Jelentkezni az önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehet: leveli.aliz@maltai.hu