Szerviztechnikus

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. július 01.
Várható kezdés: 2021. május 31.

Biztonságtechnikával foglalkozó cég szerviztechnikust keres

Elvárások a jelölttel szemben

magasfokú kreativitás

biztonságtechnikai érdeklődés

jó kommunikációs készség

gyengeáramú/elektronikai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

alapszintű angol nyelvtudás

Feladatok

Helyszíni hibák elhárítása
Karbantartási feladatok elvégzése
Telefonos és e-mailes hibabejelentések fogadása, rögzítése.
Hibajegyek kezelése (probléma megoldása vagy az illetékes munkatársnak továbbítása).
Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, a hibajegyekkel kapcsolatban.
Karbantartások ütemezése, nyomon követése, elvégzése.
Szoftverfrissítések előkészítése, végrehajtása, verziók dokumentálása.
Szoftverek és rendszerműködés felhasználói tesztelése.
Új rendszerek konfigurálása, finomhangolása.
Dokumentációk, riportok készítése
Szoros együttműködés a vezetőséggel
Megrendelésektől függően változó irodai és helyszíni munkavégzés