Pályakezdő adótanácsadó

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 03.
Várható kezdés: 2021. augusztus 04.

Ernst & Young Tanácsadó Kft. felvételt hirdet adótanácsadó munkakörben

Elvárások a jelölttel szemben

Magas szintű angol nyelvtudás

közgazdasági vagy jogi végzettséggel rendelkeznek, VAGY olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni,
VAGY 1-2 éves munkatapasztalatot szereztek SSC-ben vagy vállalati oldalon adózási területen.
Érdeklődnek az adózás különböző területei iránt.
Nyitottak, proaktívak
Motiváltak a magas minőségű, alapos és pontos munkavégzésre.
Biztos és kiszámítható karriert szeretnének.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Tanácsadási projektekben való részvétel multinacionális és magyar vállalatok részére
Adótanácsadói feladatok ellátása

Jelentkezés: https://talentuno.com/fast-track-application/palyakezdo-adotanacsado#OSA4208