Pályakezdő könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. július 29.
Várható kezdés: 2021. augusztus 02.

Ernst & Young Tanácsadó Kft. új munkatársát keresi könyvvizsgáló munkakörben.

Elvárások a jelölttel szemben

Haladó szintű angol nyelvtudás

MS Office programok ismerete

Friss gazdasági (pl. pénzügy-számviteli) végzettséggel rendelkeznek vagy olyan 1-2 éves tapasztalattal rendelkező fiatalokat, akik érdeklődnek a könyvvizsgálat iránt (nem előfeltétel az audit tapasztalat)
Nyitott, proaktív személyiségük van
Különösen motiváltak a magas minőségű és pontos munkavégzésre
Tudatosan építik a karrierjüket

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Projektekben való részvétel multinacionális és magyar vállalatoknál
Könyvvizsgálat (előzetes audit tapasztalat nélkül is)

Jelentkezni az alábbi linken lehet: https://talentuno.com/fast-track-application/palyakezdo-konyvvizsgalo#OSA4208