Web Frontend fejlesztő

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 11.
Várható kezdés: 2021. augusztus 12.

A cég az egyik legdinamikusabban fejlődő iparágban az e-egészségügyben végez tanácsadási, kutatás-fejlesztési és szoftverfejlesztési tevékenységet

Elvárások a jelölttel szemben

Legalább 5 év szoftverfejlesztési tapasztalat

Legalább 2 év releváns tapasztalat valamilyen JavaScript front-end keretrendszerben

Legalább 3 közepes méretű projektben szerzett tapasztalat, melyből 1 egészségügyi projekt

Rendszerszintű gondolkodás, jó absztrakciós képesség, magas szintű tervezési hajlandóság

Git verziókövető ismerete és használata

Alapvető rendszer üzemeltetési ismeretek

Projekt- és feladatváltások rugalmas kezelése, terhelhetőség

Csapatban való gondolkozás képessége, együttműködés más fejlesztőkkel és szakemberekkel

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Egészségügyi környezetben vagy projektben szerzett tapasztalat

• Magas szintű üzemeltetési képességek (virtualizáció, naplózás, biztonsági mentés, hardver kezelés)

• Felülettervezési tapasztalatok és képességek

• Tapasztalat back-end fejlesztésben

• Android vagy iOS programozási tapasztalatok

• Tapasztalat MacOS alapú fejlesztési környezetben

• PostgreSQL adatbáziskezelő, .NET Core keretrendszer, Swift vagy Kotlin nyelvek, Linux operációs rendszer, VMWare ESXi platform ismerete

Feladatok

 Egészségügyi és általános szoftverek front-endjének tervezése és implementálása JavaScript keretrendszerben

• Komplex, dinamikus programozási feladatok megvalósítása

• Belső rendszerek fejlesztése

• Üzemeltetés, tesztelés, dokumentáció, hibajavítások készítése

Jelentkezés: https://talentuno.com/fast-track-application/web-frontend-fejleszto#OSA4208