Traffic Manager

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. június 30.
Várható kezdés: 2021. július 01.

Elvárások a jelölttel szemben

Social media platformok alapos ismerete
Kiemelkedő szövegírási, szövegértési és helyesírási készség
Erős számítógépes ismeretek, különösen webes területen
Analitikus gondolkodás kreativitással ötvözve,
Csapatjátékos hozzáállás, de önálló munkavégzésre való képesség
Nyitottság, igény a tanulásra és a fejlődésre
Ha a szakmai elvárásaink közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE a mindennapjaidat szervest részét képezi a közösségi média világába, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Kép- és video-tartalmak előállításában szerzett tapasztalat
Korábbi tartalomgyártói tapasztalat

Feladatok

Cégünk portáljaihoz kapcsolódó közösségi oldalak jelenlét napi szintű koordinálása
Az oldalainkra a lehető legnagyobb forgalom terelése a közösségi médiából (külső és belső formalom terelés)
A forgalomterelés teljesítményének, és a meghatározott irányok eredményességének folyamatos mérése, ezek alapján a tartalom finomhangolása
Közösségi média trendek követése és kreatív brainstormingokon való aktív részvétel