Befektetési menedzser/szakértő

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. június 30.
Várható kezdés: 2021. július 01.

Elvárások a jelölttel szemben

Haladó szintű angol nyelvtudás

min 2-3 éves tapasztalat preferáltan kockázati tőkealap kezelőnél, de lehet M&A terület (pl tanácsadó cég vagy corporate), pénzügyi tanácsadási terület, strukturált finanszírozási (banki), private equity és más befektetési területen szerzett tapasztalat

excel felhasználó szintű ismeret

MA/MSC diploma

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Befektetési célpontok felkutatása, befektetési lehetőségek beazonosítása (lead generation)
Befektetési lehetőségek előszűrése, előzetes kiválasztása (short list)

A célprojektek részletes vizsgálata (pénzügyi elemzést, kockázatértékelés)

A döntéshez szükséges befektetési összefoglaló anyagok, igazgatósági előterjesztés elkészítése