Senior PPC menedzser

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. június 30.
Várható kezdés: 2021. július 01.

Elvárások a jelölttel szemben

rendelkezel legalább 3 év tapasztalattal PPC kampányok menedzselésében (elsősorban Google Ads, FB Ads)
legalább középfokon beszélsz angolul
ismered és használod a Google Analytics struktúráját,
a mindenkori kampányaidhoz szükséges megfelelő szűrőket,
másodlagos dimenziók beállítását,
konverzió mérési lehetőségeket és beállításukat,
URL paraméterezést,
nézetszűrőket
GTM alapismeretekkel rendelkezel
MS Excel ismerettel rendelkezel:
alap függvények (pl. FKERES,SZUMHA)
Pivot (kimutatástábla),
.csv, .txt feldolgozása (szövegből oszlopok)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

PPC kampányokat tervezel: felépíted, karbantartod, optimalizálod ezeket a kampányokat, performanciát mérsz, azaz feladatod lesz a napi szintű kampánymenedzsment. Ezek a kampányok jellemzően:
e-kereskedelmi ROI fókoszú kampányok
hazai és nemzetközi kampányok (EU, UK, US)
részt veszel online marketing stratégiák kidolgozásában
önállóan ütemezed a feladatokat és priorizálod azokat
csapatban fogsz dolgozni, ami azt is jelenti, hogy a junior kollégákat támogatod, szakmai fejlődésüket építő visszajelzésekkel segíted, részt veszel a szervezeti tudásmegosztásban
precízen és pontosan elkészíted a feladatokat, akár szoros határidőre