Mérnök értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. június 29.
Várható kezdés: 2021. június 30.

Elvárások a jelölttel szemben

Angol nyelvtudás - kezdő szint
Értékesítői véna

Minimum néhány év műszaki-értékesítési tapasztalat a közelmúltból

Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Pontosság, határidők betartása

B kategóriás jogosítvány

Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete

Kreativitás és kezdeményezőkészség

Gyengeáramú és biztonságtechnikai rendszerek ismerete: legalább 3 projekt bemutatása.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

biztonságtechnikai vagy villamosmérnök végzettség

Feladatok

Országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
A beérkező igények kiszolgálása: aktív részvétel a kampányokban, "cold call”
Telefonon, e-mailen vagy személyes látogatások alkalmával a kapcsolatépítéstől vagy a vevői elvárások pontosításától indulva, az irodában végzett ajánlatkészítésen át, a feladat a szerződéskötést követően is tart
Fontos számunkra az ügyfeleink minőségi kiszolgálása
Az értékesítéshez kapcsolódó belső- és külső műszaki–kereskedelmi egyeztetések és az adminisztráció elvégzése is
Támogatjuk a betanulást, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges
A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar

Jelentkezés: https://talentuno.com/fast-track-application/mernok-ertekesito#OSA4208