Adatelemző

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. július 09.
Várható kezdés: 2021. július 14.

Elvárások a jelölttel szemben

Felsőfokú marketing/gazdasági végzettség
MS Windows és Office magas szintű ismerete
Precizitás
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Proaktivitás
Segítőkészség
Megbízhatóság
Minimum 3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

SQL ismeret, adattárházi lekérdezésekben való jártasság
BI, adatelemző és adatvizualizációs eszközök ismerete (Google Data Studio,
Microsoft Power BI, Tableau)
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok

Adatok elemzése és értelmezése, eredmények, trendek elemzésePiaci adatok elemzése
Időzített lekérdezések készítése
Riportok/automatizált riportok készítése és karbantartása
Meglévő vállalati algoritmusok futtatása, újak készítése az üzleti igények
alapján
Új vállalati rendszerek és új folyamatok elsajátítása és használata
Javaslattétel új adat és adatbázis elemekre és a folyamatok javítására
A vállalat szervezeti egységeivel történő együttműködés
Adatszolgáltatás menedzselése a felsővezetés számára a vállalat szakmai
feladataival összefüggésben, döntéselőkészítő riportok készítése
Szakmai kapcsolattartás az anyavállalat releváns szakterületeivel
Vállalati projektekben való részvétel
Külső és belső adatforgalom koordinálása
Döntés előkészítési javaslatok adott termék(ek) tartalmi részével
kapcsolatban
Analitikai szoftverek napi szintű használata
Riportok, elemzések, statisztikák és prezentációk készítése
Tartalom fogyasztási szokások elemzése