PLC technikus

Munkavégzés helye: Körösladány (Békés megye)
Jelentkezési határidő: 2021. július 21.
Várható kezdés: 2021. július 23.

Elvárások a jelölttel szemben

Szakirányú végzettség (mechatronika, vezérléstechnika)
Műszaki dokumentáció olvasási ismeretek
Termelőberendezések javításában szerzett tapasztalat
Önálló munkavégzés a hibajavítások során
Három műszakos munkarend vállalása

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent: alapszintű angol nyelvtudás, mechatronikai ismeretek, robot- és szervo kezelési ismeretek

Feladatok

Általános vezérléstechnikai hibaelhárítási feladatok ellátása automatizált/ félautomata termelési célgépeken, szállítószalagokon, címkéző- és csomagolóképeken
Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
Üzemvitel folyamatos működésének támogatása (hibakeresés, optimalizálás)