Life felelős szerkesztő

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 12.
Várható kezdés: 2021. augusztus 13.

A Mediaworks Magyarország egyik legnagyobb médiavállalata. Fő tevékenysége a klasszikus újságírás: információközlés és minőségi tartalom előállítása újságokban és magazinokban. Több mint hatvan médiatermék, print kiadvány, nyomdai és terjesztési szolgáltatás is része a portfoliójának. Mindemellett nagy hangsúlyt fektet a digitális fejlesztésekre és a digitális megoldásokra.

Elvárások a jelölttel szemben

·min. 3 éves online szerkesztői tapasztalat

·kiemelkedő íráskészség, terhelhetőség

·gyors fejlődőképesség, tanulni akarás

·dinamizmus, nagyfokú rugalmasság

·önállóan és csapatban is tud dolgozni

·aktív angol nyelvtudás

·hazai és külföldi hírportálok ismerete

·napi események követése

·precizitás

·kreatív gondolkodásmód

·MS office programok átfogó ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

vezetői tapasztalat

· szakirányú végzettség, releváns, online területen szerzett munkatapasztalat

· monotonitástűrés

· kreativitás

· hazai és külföldi hírességek életét érintő események naprakész ismerete

· családi életet, egészséget és kulturális életet érintő témák iránti érdeklődés

Feladatok

a weboldal tartalmainak menedzselése, tartalmak koordinálása

·a szerkesztői csapat koordinálása

·napi feladatok ellenőrzése

·témák kitalálása

·analitikai rendszerek monitorozása

·kapcsolattartás külsős újságírókkal

·társosztályokkal való kapcsolattartás

A jelentkezés lépései:

1, Talentuno álláskereső fiók létrehozása
2, állásajánlat kiválasztása, jelentkezés