Life képszerkesztő

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 25.
Várható kezdés: 2021. augusztus 26.

A Mediaworks Magyarország egyik legnagyobb médiavállalata. Fő tevékenysége a klasszikus újságírás: információközlés és minőségi tartalom előállítása újságokban és magazinokban. Több mint hatvan médiatermék, print kiadvány, nyomdai és terjesztési szolgáltatás is része a portfoliójának. Mindemellett nagy hangsúlyt fektet a digitális fejlesztésekre és a digitális megoldásokra.

Elvárások a jelölttel szemben

fotós ismeretek

· Adobe Photoshop magas szintű ismerete és használata,

· kreatív látásmód

· magabiztos hozzáállás,

· precizitás

· csapatban történő, de önálló munkavégzésre való készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

témareleváns képek felkutatása
képek forrásának, felhasználhatóságának ellenőrzése jogi szempontból
képek testreszabása az adott cikk elvárásainak megfelelően
szerkesztőségi fotóarchívum karbantartása, friss képi anyagok folyamatos biztosítása a csapat számára
fotógalériák készítése, saját ötletek alapján

Jelentkezés: https://talentuno.com/fast-track-application/life-kepszerkeszto-felelos-szerkeszto#OSA4208