Travelo szerkesztő-újságíró

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 04.
Várható kezdés: 2021. augusztus 05.

Elvárások a jelölttel szemben

minimum 2 év online újságírói gyakorlat

·pörgős szerkesztőségben szerzett hírügyeletes tapasztalat

·social media források használata cikkíráskor

·a külföldi és a hazai sajtó turisztikai témájú rovatainak ismerete

·az utazási témában aktív influenszerek, social media csatornák, podcast tartalmak ismerete

·választékos fogalmazás, kifogástalan helyesírás

·gyors, precíz és hatékony munkavégzés

·kitűnő angol nyelvtudás (elengedhetetlen!)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

·kép- és videószerkesztői gyakorlat

·tapasztalat életmód, wellness, bor és gasztro, valamint túrázás témákban

·a belföldi turisztikai régiók alapos ismerete

·lengyel / cseh / szlovák / horvát / szerb nyelvtudás

Feladatok

hírszerkesztés
cikkírás (magazinos anyagok, tematikus listák, top listák)
képszerkesztés