Stock Control Manager

Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 26.
Várható kezdés: 2021. augusztus 30.

Élelmiszer webáruház új munkaatársat keres Stock Control Manager munkakörben

Elvárások a jelölttel szemben

- középszintű angol nyelvtudás

- jó Excel ismeret, egyéb Office programok felhasználói szintű ismerete

- legalább csoportvezetői tapasztalat
- HACCP ismerete és helyes alkalmazása

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

A készletmenedzsment tevékenység és az ott dolgozó munkatársak / szolgáltatók operatív irányítása és ellenőrzése
A készletmenedzsment dolgozók / szolgáltatók beosztásának kialakítása, jelenléti nyilvántartásának vezetése
A készletmenedzsment terület adatszolgáltatásának biztosítása (napi költség, szolgáltatói teljesítések, stb.)
A munkavédelmi, munkabiztonsági, tűzvédelmi, környezetvédelmi és HACCP szabályok betartása és betartatása
Dolgozók / szolgáltatók teljesítményének nyomon követése, fejlesztése
Technológiai eszközök felügyelete, kezelése, megfelelő működtetése
A technikai eszközök meghibásodása esetén annak jelentése a felettes vezető és az operations manager felé
Műszakjelentés készítése felettesei és kollégái számára
Folyamatok fejlesztésében való részvétel Munkatársak / szolgáltatók feladat és hatáskörének meghatározásában való részvétel
Társosztályokkal (kiemelten Inbound, Outbound, Supply Chain, és QC) történő kapcsolattartás, együttműködés

vagy a career.op20@gmail.com email címen