Gyártástámogató tesztmérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 07.
Várható kezdés: 2021. szeptember 08.

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

Elvárások a jelölttel szemben

Villamosmérnök végzettség;

Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

Elektronikai gyártásban szerezett 2-3 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

A területéhez tartozó FPY (First Pass Yield) felügyelet és javítás: fejlesztési pontok folyamatos keresése, javaslat és megvalósítás, bevezetés (Problem solving).
Tervszerű karbantartási feladatok ellátása, fejlesztése
Gyártó berendezésekben alkalmazott mérőműszerek kalibrálásánál nyújtott szakmai támogatás
Széria gyártó cellákban a teszt berendezésekhez kapcsolódó Change management feladatok végrehajtása
TSP (Test Specification) felügyelete, teszt szekvencia TSP-nek megfeleltetése.
Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
Kapacitás növelés generálta új gépek rendelése és üzembe helyezése
Reklamáció kezelése
Házon belüli gépáthelyezések és felszabadítások kivitelezése

Jelentkezés: https://talentuno.com/fast-track-application/gyartastamogato-tesztmernok#OSA4208

vagy a career.op20@gmail.com email címen