Raktári műszakvezető

Munkavégzés helye: Környe (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 30.
Várható kezdés: 2021. augusztus 31.

Henkel Magyarország Környe-Tatabánya Ipari Parkban lévő gyártó cégéhez raktári műszakvezetőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • középszintű angol nyelvtudás

    Raktári területen szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
    Elektromos targoncavezetői engedély és tapasztalat

    Többműszakos munkarend vállalása

    Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

 5S és SAP ismerete, logisztikai vagy raktározási szakképesítés előnyt jelent

Feladatok

Műszakban dolgozó raktárosok irányítása, munkaszervezése
Közvetlen irányítás alá tartozó létszám: 15-20 fő
Logisztikai folyamatokhoz tartozó dokumentációk és adminisztrációk kezelése és ellenőrzése,
Műszaknapló vezetése, munkaszervezés és szabadságtervezés
Problémák megoldásában való aktív részvétel
Minőségi és biztonsági előírások betartatása
Raktárban elvárt rend, tisztaság betartatása 5S szabványnak megfelelően
Kapcsolattartás a társosztályokkal (karbantartás, termelés, labor)

vagy a career.op20@gmail.com email címen