Raktárvezető

Munkavégzés helye: Környe (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 01.
Várható kezdés: 2021. szeptember 02.

Henkel Magyarország Környe - Tatabánya Ipari Parkban lévő gyártő cége felvételt hirdet raktárvezető munkakörben.

Elvárások a jelölttel szemben

Folyékony angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előny)

Közgazdász, logisztika szakon szerzett végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3-5 év)

Erős analitikus készségek, szervezett és magabiztos személyiség, kiváló kommunikációs készséggel

SAP és MS Office programok ismerete (főként Excel)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

A raktári csapat napi operatív irányítása

raktárak működésének koordinálása

logisztikai projektekben és auditokban való részvétel

vagy a career.op20@gmail.com email címen