Kapcsolattartó (angol+francia, home office)

Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 30.
Várható kezdés: 2021. augusztus 31.

Piacvezető szolgáltató cég az autóiparban aftersales területen. A világ számos pontján nyújt megbízható megoldásokat és támogatást autógyártók számára. Budapesten elsősorban garanciaügyintézéssel és ügyféltámogatással foglalkozunk, fő ügyfeleink a Stellantis, a BMW és a Ford.

Elvárások a jelölttel szemben

folyékony angol és francia nyelvtudás
- gépjárművek mechanikai és elektronikus alkatrészeinek ismerete
- jó kommunikációs készség, időbeosztási és szervezési készség
- részletekre figyelés, precíz munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban
  • Francia - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

- garanciával kapcsolatos igények kezelése
- jótállási irányelvek és eljárások alkalmazásának ellenőrzése

- együttműködés a társosztályokkal
- kapcsolattartás a kereskedőkkel és az ügyfelekkel (főleg írásban)

career.op20@gmail.com email címen